Bu yazı sana..

Bu yazıyı okurken bütün kelimeleri üzerine alınacaksın. Beni takip ettiğini biliyorum. Umrumda dahi değilsin. Bugün yine hayatımı mahvetmeye çalıştın ama beceremedin. Aksine ben bugün bişeyi çok iyi anladım ve bu beni çok ama çok mutlu etti. Yanımda ki adam öyle yürekli biri ki sen değil, senin gibi değil. Gösterişe meraklı insanların dikkatini çekmeye çalışan değil. Ağlayıp zırlayan biri de değil. O beni sahiplenen koruyan biri. Ve ben onunlayken sanki daha önce hiç tatmadığım bi mutluluğu tadıyorum. Öyle büyük ki içimdeki sevgisi sığmıyor sanki onunla dolup taşıyorum. Ve sana teşekkürler bugün ona bi kez daha aşık olmamı sağladın. Ona hayranım. Beni savunuşuna hayranım. Hareketlerine , mantığına, düşüncelerine hayranım. Ben ona hayranım. O yeşil gözleriyle bana her bakışında ki hissettiğim huzura hayranım. O hariç hiç bişey hiç kimse umrumda değil. Bu yüzden sağda solda ben onun aşkından delirdim diye atıp tutmana bayılıp ayılmanada gerek yok. Sen aşkı bilmiyosun. Benim Güven'i üzeceğim diye aklım çıkıyor. Sense beni üzmek için bişiler yapmaya çalışıyosun. Aşk sevgi bu değil. Umarım sende tadarsın bu hisleri ve anlarsın o zaman beni. Hiç bişeyin fayda etmediğini. Aramızdaki bağın nasıl güçlü bi bağ olduğunu anlarsın. Bi türlü kopamamak onsuz olamamak nedir anlarsın.

Bu yazdıklarımı okuduktan sonra sağda solda anlatmayı sakın ihmal etme. Hani benim arkadaslarımı yanına çekmeye çalışıyorsun ya onlarada göster bunları. Ama ağlayarak göster ki sana  inansınlar seninle ilgilensinler. Beni de kötüle öyleydi böyleydi şöyle derdi böyle derdi. İnan hiç dert değil. Beni bilen biliyor bilmeyenlerde kendini belli ediyor. Ben ailemi, Güven'i kaybetmediğim sürece benden gidenin benim için bi önemi yok. 

Ama sen kaybedip te sindiremediklerinin üzerine bi bardak soğuk su iç. Bi daha da böyle şeylerle uğraşma. Zamanında arkasından konuştuklarınla parklarda bahçelerde buluşup gösteriş yapma. Ben susuyorum. O bilmiyor zamanında arkasından neler dediğini. O iyi niyetli bi kız. Sana acıyor. Bende sana acıyorum. Ama ben onun kadar iyi niyetli değilim.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !